Özel Gün Tasarımları

Özel Gün Tasarım Paketi

    Özel Gün Tasarımları Şirketinizin sosyal medya hesaplarında, web sitenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımlarımızda herhangi bir Yıl ibaresi kullanmadığımız için bu paketteki tasarımları senelerce kullanabileceksiniz. (Özel Gün Tasarımı İçin Öncelikle Bir Logonuzun Olması Gerekmektedir) Tercihinize göre, Özel Gün Tasarım Paketinde Logonuzun yanı sıra web siteniz, telefon numaranız, sloganınız ya da sosyal medya adreslerinize de yer verebilirsiniz.

Özel Gün Tasarımları

Özel Gün Tasarım paketi sayesinde 1 Yıl’a ait tüm özel günlerin tasarımını kurumsal ya da bireysel logonuzla kurumunuza ya da şahsınıza özel olarak tasarlıyoruz.

1200₺ /Tek Seferlik

Satın Al

Özel Gün Tasarım Paketi

Süreç Nasıl İşler ?
Süreç, İşleyiş ve Çalışma Şekli

Özel Gün Paketini satın almak için öncelikle şirketinize ait koyu zemin ve beyaz zemin formlarına uygun logonuzun bulunması gerekmektedir. Logo Tasarım hizmetini bizlerden aldıysanız endişelenecek bir durum yok. Özel Gün Tasarım Paketi sosyalmedyayonetim.net’in hazırlamış olduğu şablonlar üzerinden tasarlanır. Özel Gün Tasarım Paketinde Google vb platformlarda bulunmayan temaya uygun şablon görseller kullanılmaktadır. Tüm Özel günlerde şirketinize ait sosyal medya hesaplarından paylaşabileceğiniz ve web sitenizde yayınlayabileceğiniz ölçülerde sizlere teslim edilmektedir. Özel Gün Tasarım paketinde tasarımlar üzerinde her hangi bir sene ve rakam ibaresi olmadığı için, bu paketi senelerce kullanabileceksiniz. Özel Gün Tasarım Paketimizin teslimat süresi 4 saat ile 12 saat arasında değişmektedir.

Özel Gün Tasarım Paketi

Sıkça Sorulan Sorular
Sosyal Medya Yönetiminde sizlere sıkça sorulan sorularu sıraladık.
Sosyal Medya Yönetimi Markanızın ve kurumuzun sosya medya hesaplarının Düzenli Bir Şekilde Yönetilmesidir.
Sosyal Medya Yönetimi Markanızın ve kurumuzun sosya medya hesaplarının Düzenli Bir Şekilde Yönetilmesidir.