Özel Gün Tasarımları

Özel Gün Tasarım Paketi

    Özel Gün Tasarımları
    Tasarımlarımızda herhangi bir Yıl ibaresi kullanmadığımız için bu paketteki tasarımları senelerce kullanabileceksiniz. (Özel Gün Tasarımı İçin Öncelikle Bir Logonuzun Olması Gerekmektedir) Tercihinize göre, Özel Gün Tasarım Paketinde Logonuzun yanı sıra web siteniz, telefon numaranız, sloganınız ya da sosyal medya adreslerinize de yer verebilirsiniz.

Özel Gün Tasarımları

Özel Gün Tasarım paketi sayesinde 1 Yıl’a ait tüm özel günlerin tasarımını kurumsal ya da bireysel logonuzla kurumunuza ya da şahsınıza özel olarak tasarlıyoruz.

Fiyat Almak İçin İletişime Geçiniz.

Bilgi Al

Özel Gün Tasarım Paketi

Süreç Nasıl İşler ?
Süreç, İşleyiş ve Çalışma Şekli

Özel Gün Paketini satın almak için öncelikle şirketinize ait koyu zemin ve beyaz zemin formlarına uygun logonuzun bulunması gerekmektedir. Logo Tasarım hizmetini bizlerden aldıysanız endişelenecek bir durum yok. Özel Gün Tasarım Paketi sosyalmedyayonetim.net’in hazırlamış olduğu şablonlar üzerinden tasarlanır. Özel Gün Tasarım Paketinde Google vb platformlarda bulunmayan temaya uygun şablon görseller kullanılmaktadır. Tüm Özel günlerde şirketinize ait sosyal medya hesaplarından paylaşabileceğiniz ve web sitenizde yayınlayabileceğiniz ölçülerde sizlere teslim edilmektedir. Özel Gün Tasarım paketinde tasarımlar üzerinde her hangi bir sene ve rakam ibaresi olmadığı için, bu paketi senelerce kullanabileceksiniz. Özel Gün Tasarım Paketimizin teslimat süresi 4 saat ile 12 saat arasında değişmektedir.

Özel gün tasarımları

Sosyal Medya Yönetimi Konusunda Detaylı Bir İçerik Hazırladık.

Özel gün tasarımlarında logo ve gerekli bilgileriniz bulunmaktadır.

Özel gün tasarımlarında 1 yıla ait tüm özel günlerin markanız adına tasarlanmaktadır. Logonuzun yanı sıra web siteniz, telefon numaranız, sloganınız ya da sosyal medya adreslerinize de yer verebilirsiniz.

Özel gün tasarımlarında yıl ibaresi bulunmadığı için her yıl kullanabilmektesiniz.

Özel Gün Tasarım Paketimizin teslimat süresi 4 saat ile 12 saat arasında değişmektedir.

Telefon
WhatsApp